Wakacje z dziećmi na Pomorzu

Wakacje z dziećmi na Pomorzu to doskonały pomysł zarówno dla rodziców starszych, jak i młodszych pociech. Różnorodność atrakcji w naszym pensjonacie, Noce i Dnie, z całą pewnością sprawi, że nie będą się nudzić, dając rodzicom chwilę wytchnienia. Plac zabaw dla najmłodszych, stajnia z zadaszoną ujeżdżalnią, miejsce na ognisko - to wszystko miejsca, dzięki którym niezależnie od pogody wakacje z dziećmi na Pomorzu będą przez naszych gości przyjemnie wspominane!

Nasz rodzinny pensjonat "Noce i Dnie" na Pomorzu to też oferta spędzenia waszych wakacji z dziećmi na Kaszubach.

Wakacje z dziećmi na Kaszubach to doskonały pomysł spędzenia ich właśnie u nas.

Dla maluchów w naszym pensjonacie na Pomorzu jest plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalnie.

Teren naszego pensjonatu jest zamknięty i monitorowany, abyście Państwo bezpiecznie spędzali wakacje z dziećmi u nas na Kaszubach.

W razie niepogody zapewniamy dzieciom klocki, układanki i wszelkiego rodzaju gry planszowe.

Nasz pensjonat oferuje rodzicom i dzieciom przejazdy bryczką po okolicy, aby zapoznać ich z pięknem naszej kaszubskiej ziemi, w pięknej scenerii jezior i otaczających okolice lasów, wieczorem pieczenie kiełbasek z chrupiącym chlebem przy ognisku dla waszych dzieci będzie dodatkową atrakcją.

Aby wakacyjny pobyt z waszym dzieckiem jeszcze bardziej uatrakcyjnić polecamy jazdę konną.

Uczymy teorii i praktyki, każdemu dziecku w naszym ośrodku zapewniamy opiekę doświadczonego instruktora, który uczy bezpiecznego obcowania z tym pięknym zwierzęciem.

Wasze dzieci na wakacjach u nas w pensjonacie na Kaszubach mają możliwość wybiegania się, pluskania w wodzie, doglądania koni w naszej stajni, to wszystko na rozległym zamkniętym terenie.

Nasz pensjonat "Noce i Dnie" położony w bliskiej odległości od Trójmiasta to dodatkowa oferta spędzenia ciekawych wakacji na Kaszubach.

Mini Zoo w Żukczynie koło Gdańska to efektywnie spędzony czas z waszymi dziećmi to miejsce, gdzie nasze oswojone zwierzęta można pogłaskać i nakarmić, dzieci nawiążą doskonałą więź ze zwierzętami staną się ich opiekunami.

Relaks w wodzie w Aquparku w Kościerzynie to fajnie spędzony wasz czas z dziećmi na pływalni.

W skansenie we Wdzydzach Kiszewskich odbywają się różnego rodzaju warsztaty, możecie Państwo wraz z waszymi dziećmi zobaczyć jak wyglądała dawna kaszubska wieś zapoznać się z historią Kaszub i językiem.

Zapraszamy do spędzenia wakacji z dziećmi na Kaszubach, wakacje na Pomorzu będą doskonałym relaksem dla was, a dla waszych dzieci mnogość atrakcji będzie niezapomnianym przeżyciem do następnego lata.

Liczymy na to, że ponownie spotkamy się z państwem i waszymi dziećmi, na nowo będziecie odkrywać piękno tego regionu.