Wypoczynek golf

W ofercie naszego pensjonatu nasi goście odnajdą wiele sposobów na wypoczynek: golf, stajnia, wycieczki rowerowe czy pobliskie łowisko nad jeziorem. Malownicza okolica pozwala na pełne satysfakcji spędzanie czasu na wolnym powietrzu niezależnie od tego, na co się zdecydujemy. Czy będzie to spokojniejszy wypoczynek, golf lub łowienie, czy też bardziej aktywny, jak jazda konna - gwarantujemy, że nasi goście się nie zawiodą.

Pensjonat „Noce i Dnie” zaprasza gości na Kaszuby na wyjazd na pole golfowe położone w bliskiej odległości od pensjonatu. Wyjazd na golfa uatrakcyjni wasz pobyt na Kaszubach. Gra w golfa zyskuje coraz więcej zwolenników, dawniej elegancki sport elitarny, obecnie to sport dla każdego bez względu na płeć i wiek. Gra w golfa to sport zaawansowanych zawodników, ale chętni amatorzy też mogą spróbować swych sił w grze w golfa pod czujnym okiem trenera. Wyjazdy na golfa to doskonała forma aktywnego odpoczynku oraz spędzenia wolnego czasu. Zawodnicy w grze w golfa osiągają doskonałą sprawność ruchową, równowagę i skupienie.

Wyjazdy na grę w golfa w naszej ofercie dopasowujemy do poziomu zaawansowania każdego uczestnika. Podczas wyjazdu na pole golfowe, każdy uczestnik stawiający pierwsze kroki w grze ma zapewnioną opiekę profesjonalnego instruktora, który udzieli wielu cennych wskazówek na początek, aby krok po kroku doskonalić swoje umiejętności w grze w golfa. Pola golfowe to malownicza lokalizacja to piękne zielone tereny i krzewy, wyjazd i gra w golfa to doskonały relaks w otoczeniu pięknej przyrody.

Wyjazdy na golfa to połączenie harmonii otoczenia, malowniczej przyrody, soczyście zielonej strzyżonej trawy, to hektary powierzchni, a w tle pasjonaci gry w golfa mający do dyspozycji kijki, dołki, meleksy.

Jest tam i miejsce dla Państwa, dla tych początkujących, którzy dopiero uczą się zasad tej pięknej gry poznając jej tajniki.

Strój golfisty to wymagania modowe, to swoisty dress code ubioru, wymagana jest koszulka polo z kołnierzykiem, spodnie, czapka z daszkiem, rękawiczka i profesjonalne buty z kolcami. Na początek przygody z golfem wystarczy wyglądać czysto i schludnie.

Wyjazdy na golfa to doskonały wysiłek fizyczny, spalacie Państwo kalorie, a więc łączycie przyjemne z pożytecznym, a to wszystko odbywa się na świeżym powietrzu w pięknie ukształtowanym terenie, w otoczeniu przyrody.

Wyjazd na golfa to obcowanie z naturą, to miejsce poznawania nowych ludzi, budowania relacji międzyludzkich, wyjazdy na golfa dają możliwość spotkań z przyjaciółmi.

Gra w golfa wymaga strategii działania, cierpliwości, skupienia, celnych uderzeń.

Zaplanujcie wakacje na Kaszubach w pensjonacie "Noce i Dnie", aktywnie spędzicie czas na polu golfowym pod czujnym okiem fachowych instruktorów, każdy z Państwa będzie doskonalił swoje umiejętności, ani wiek, ani brak doświadczenia nie jest przeszkodą, należy zabrać ze sobą tylko dobry humor i pozytywne nastawienie.

Zapraszamy na wyjazd na golfa, nasze pole golfowe czeka na Państwa.